امورفرهنگی دانشکده فنی دختران خرم آباد

درخصوص امورفرهنگی وهنری .فعالیتهای فوق برنامه .تحقیق وپژوهش ومسابقات

تقویم اجرایی مسابقات ورزشی دختران دانشکده های فنی وحرفه ای استان لرستان

                       

برنامه اجرایی مسابقات ورزشی مرحله استانی دانشجویان وکارکنان دانشکده های  فنی وحرفه    ای دختران استان لرستان درسال 91

عنوان

ردیف

رشته

تاریخ برگزاری مسابقه

دانشکده میزبان

ورزشی دانشجویان 

1

والیبال

یکشنبه 17/2/91

دختران خرم آباد

2

فوتسال

3

کاراته

4

تکواندو

5

دومیدانی

6

شنا

7

بدمینتون

 

 

ورزشی کارکنان

1

والیبال

20/1/91

دختران خرم آباد

2

فوتسال

3

 

تنیس روی میز

توضیح :ساعت حضورتیمها درمحل برگزاری مسابقات از9صبح می باشد

 

                               دبیرخانه  مسابقات ورزشی

          دانشجویان وکارکنان دانشکده فنی دختران استان لرستان

 

[ سه شنبه بیست و نهم فروردین 1391 ] [ 11:0 ] [ يدالهي ] [ ]
الله

[ سه شنبه بیست و نهم فروردین 1391 ] [ 10:32 ] [ يدالهي ] [ ]
سال تولید ملی سال 91
  

 

[ یکشنبه بیست و هفتم فروردین 1391 ] [ 8:54 ] [ يدالهي ] [ ]
ایام فاطمیه
[ شنبه بیست و ششم فروردین 1391 ] [ 20:35 ] [ يدالهي ] [ ]
ختم قرآن کریم
               

 به مناسبت ایام فاطمیه شهادت دخت نبی اکرم (ص)ام ابیها فاطمه الزهراء(س)ختم قرآن دربین همکاران اداری ودانشجویان خوابگاهی انجام گردید که لیست آنها متعاقبا درادامه مطلب درج می گردد .

 

                         

[ شنبه بیست و ششم فروردین 1391 ] [ 11:41 ] [ يدالهي ] [ ]
کلاس توجیهی

قابل توجه کلیه دانشجویان خوابگاهی

دانشکده فنی وحرفه ای دختران خرم آبادبرگزارمی کند

کلاس توجیهی باعنوان ((بررسی ابعاد شخصیت بارزوارزنده حضرت زهرا(س )بزرگ پرچمدار ولایت ))

زمان:سه شنبه ساعت 20:30

مکان :نمازخانه خوابگاه

ازکلیه دانشجویان خوابگاهی دعوت به عمل می آید دراین کلاس شرکت نمایند

واحد فرهنگی

[ دوشنبه بیست و یکم فروردین 1391 ] [ 13:56 ] [ يدالهي ] [ ]
برگزاری دعای عهد در اولین روز کاری سال 1391
به مناسبت فرا رسیدن سال نو در اولین روز کاری در مورخه 14/1/91 مراسم دعای عهد با حضور ریاست و معاونت محترم و کلیه کارکنان برگزار گردید که بعد از برگزاری دعا ریاست محترم ضمن تبریک سال نو اظهار داشت که سرلوحه کار در سال جدید سخن مقام معظم رهبری (تولید ملی ، کار و سرمایه ایرانی  ) می باشد . و در رعایت انظباط و وجدان کاری را مد . سپس همکاران ضمن تبریک سال نو به همدیگر اولین روز کاری خود را آغاز نمودند .

[ یکشنبه بیستم فروردین 1391 ] [ 12:2 ] [ يدالهي ] [ ]
برنامه پیاده روی به مناسبت هفته سلامت
 

قابل توجه کلیه همکاران عزیز

این دانشکده در نظر دارد به مناسبت هفته سلامت برنامه پیاده روی را روز چهارشنبه مورخه 23/1/91 ساعت 7:30 اجرا نماید همکارانی که تمایل دارند در این برنامه شرکت نمایند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخه 22/1/91 به واحد فرهنگی  مراجعه نمایند .

[ یکشنبه بیستم فروردین 1391 ] [ 7:57 ] [ يدالهي ] [ ]
برنامه کوه پیمایی به مناسبت هفته سلامت
 

قابل توجه همکاران عزیز

این دانشکده در نظر دارد به مناسبت هفته سلامت برنامه کوه پیمایی را روز جمعه ساعت 7:30 از خوابگاه به سمت کوه دانشگاه آزاد اجرا نماید همکارانی که تمایل دارند در این برنامه شرکت نمایند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخه 22/1/91 به واحد فرهنگی  مراجعه نمایند .

[ یکشنبه بیستم فروردین 1391 ] [ 7:56 ] [ يدالهي ] [ ]
ایام فاطمیه

فاطمه علیها السلام در آستانه ی مرگ)
حضرت فاطمه عليهاالسلام بعد از پدر بزرگوارش چند ماهي بيشتر زندگي نكرد در همان مدت كوتاه بقدري گريه كرد كه او را يكي از بكائين زياد گريه كنندگان شمردند هيچگاه خندان ديده نشد گريه هاي زهرا علل و عوامل متعددي داشت مهمترين چيزي كه روح حساس و غيور بانوي بزرگ اسلام متعددي داشت مهمترين چيزي كه روح حساس و غيور بانوي بزرگ اسلام را ناراحت مي ساخت اين بود كه مي ديد ملت جوان اسلام از مسير حقيقي و طريق مستقيم ديانت منحرف شده در راهي افتاده كه پراكندگي و بد بختي از نتايج حتمي آنست .
حضرت زهرا چون پيشرفت هاي سريع اسلام را ديده بود انتظار داشت كه به همان منوال پيشرفت كند و در مدت كوتاهي كفر و بت پرستي را از بين ببرد و دستگاه ظلم و بيداد گري را برچيند . ولي با پيش آمد غير مترقب غصب خلافت كاخ اميدش يك مرتبه درهم فروريخت .
روزي ام سلمه بر فاطمه عليها السلام وارد شد عرض كرد : اي دختر رسول خدا شب را چگونه صبح كردي ؟ فرمود با غم و اندوه گذراندم پدرم را از دست داده ام خلافت شوهرم غصب شده و بر خلافت دستور خدا و رسول امامت را از او گرفتند زيرا از علي عليه السلام كينه داشتند چون پدرانشان را درجنگ بدرو احد کشته بود .

[تصویر: fa1.jpg]


علي (ع) مي فرمايد : فاطمه (س)روزي پيراهن پدرش را از من خواست . وقتي پيراهن را به او دادم بوئيد و بوسيد و گريست تا بيحال شد . وقني چنين پيراهن را از او مخفي نمودم .
روايت شده وقتي رسول خدا از دنيا رفت ، بلال مؤذن مخصوص آن حضرت ديگر اذان نگفت . روزي فاطمه پيغام فرستاد : آرزو دارم يک مرتبه ديگر بانگ مؤذن پدرم را بشنوم . بلال بر طبق دستور فاطمه شروع به اذان کرد . گفت : الله اکبر ، الله اکبر . فاطمه به ياد روزگار پدر افتاد ، نتوانست از گريه خود داري کند

[ شنبه نوزدهم فروردین 1391 ] [ 7:56 ] [ يدالهي ] [ ]
تبریک سال نو ریاست محترم دانشگاه فنی جناب دکتررضایی

نوروز، بي بديل ترين عطيه ي آفريدگار


بسمه تعالی

هستی زمزمه ای دارد و نیایشی و همه سپاس نمی گویند جز او را که می میراند و دیگر بار می آفریند.

و این پیام بزرگ نوروز است...

پس آفریدگار را به شکرانه ای این عطیه بی بدیل سپاس می گوییم.

 

همکاران ارجمند و خدوم

در سالی که گذشت به برکت فرموده ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) که به سال جهاد اقتصادی مزین گردید. ما دانشگاهیان دانشگاه فنی و حرفه ای نیز در آستانه یکمین سالگرد تأسیس این دانشگاه با اهتمام و جدیتی وافر در این جهاد با دیگر بخشهای کشور همراه و یکدل گشتیم.

امید که به فضل پروردگار و ظل توجهات خاصه ی حضرت صاحب الامر (اروحنا له الفداه) سالی که در پیش رو داریم سالی توأم با آرامش، برکت و نیکبختی برای تک تک شما همکاران محترم باشد و بتوانیم دست در دست یکدیگر همچنان گذشته با عزمی استوارتر از پیش در راه اعتلای آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف دانشگاه فنی و حرفه ای گام برداریم.

اینجانب یک بار دیگر فرا رسیدن نوروز باستانی یکهزار و سیصد و نود و یک را که به دعای خیر شما خوبان، نوید بخش تحول احوال و تقلّب دلها و بصیرت هاست، صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم.

 چو غنچه گر چه فروبستگی است کار جهان           تو همچو باد بهاری، گره گشا می باش


                                         سهراب رضایی

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای


[ سه شنبه هشتم فروردین 1391 ] [ 11:56 ] [ يدالهي ] [ ]
سخنان حضرت آیت الله سید علی خامنه ای (مدظله)
سخنان حضرت آیت الله سید علی خامنه ای (مدظله)
HyperLink

بسم ‏اللَّه ‏الرّحمن ‏الرّحیم‏
یا مقلّب القلوب و الأبصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الأحوال حوّل حالنا الي احسن الحال.
اللّهمّ كن لولیّك الحجّة بن الحسن صلواتك علیه و علي ءابائه في هذه السّاعة و في كلّ ساعة ولیّا و حافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتّي تسكنه ارضك طوعا و تمتّعه فیها طویلا.
اللّهمّ اعطه في نفسه و ذریّته و شیعته و رعیّته و خاصّته و عامّته و عدوّه و جمیع اهل الدّنیا ما تقرّ به عینه و تسرّ به نفسه.

تبریك عرض میكنم عید نوروز و فرا رسیدن سال نو را به همه‏ي هم‏میهنان عزیز در سراسر كشور، و به همه‏ي ایرانیاني كه در هر نقطه‏اي از دنیا سكونت دارند، و به همه‏ي ملتهائي كه عید نوروز را گرامي میدارند؛ بالخصوص تبریك عرض میكنم به خانواده‏هاي عزیز شهیدان، به جانبازان، به خانواده‏هاشان، به همه‏ي ایثارگران، به همه‏ي فعالان عرصه‏هاي مختلف. آرزو میكنم و دعا می كنم كه خداوند متعال براي ملت ایران بهروزي، شادي، نشاط و دلِ خوش در این سال جدید مقدر بفرماید و بدخواهان این ملت را در اهدافشان، در تلاشهاشان ان‏شاءاللَّه ناكام كند.
سالي كه گذشت - سال 90 - یكي از سالهاي پرحادثه در سطح جهان و در منطقه و در كشور ما بود. آنچه كه در مجموع انسان مشاهده می كند، این است كه این حوادث بر روي هم به سود ملت ایران و در راه كمك به هدفهاي آن، تمام شده است.

 آن كساني كه اهداف بدخواهانه‏اي درباره‏ي ملت ایران و ایران و ایراني در سر می پرورانند، در كشورهاي غربي دچار مشكلات گوناگون هستند. در سطح منطقه، ملتهايي كه جمهوري اسلامي از آنها همواره حمایت كرده است، به هدفهاي بزرگي دست پیدا كرده‏اند؛ دیكتاتورهائي به زیر كشیده شدند؛ قانونهاي اساسيِ مبتني بر اسلام در كشورهائي تصویب شد؛ دشمن درجه‏ي یك امت اسلامي و ملت ایران - یعني رژیم صهیونیستي - در محاصره قرار گرفت.

در داخل كشور، به معناي حقیقي كلمه، سال 90، سال بروز اقتدار ملت ایران بود. در جنبه‏ي سیاسي، ملت ایران در این سال، چه در راهپیمائي بیست و دوي بهمن، چه در انتخابات دوازدهم اسفند، آنچنان حضوري از خود نشان داد و آنچنان شاخصي را براي اقتدار ملي در تاریخ منطقه ثبت كرد كه نظیر آن را در گذشته كمتر داشتیم.
با وجود این‏همه دشمني، این‏همه تبلیغات، این‏همه تهاجمهاي خصمانه و بدخواهانه، ملت ایران در طول این سال، با همه‏ي وجود توانست حضور خود را در صحنه، نشاط خود را، آمادگي خود را در عرصه‏هاي گوناگون علمي و اجتماعي و سیاسي و اقتصادي نشان بدهد و اثبات كند. بحمداللَّه سالي بود كه با همه‏ي سختي‏ها، داراي دستاوردهاي بزرگي بود. همچنان كه قبلاً عرض شده است، شرائط، شرائط بدر و خیبر بود؛ یعني شرائط قبول چالشها و دشواري‏ها و غلبه‏ي بر آنها.

همان طوري كه اولِ سال گذشته اعلام شد، سال 90، سال جهاد اقتصادي بود. اگرچه هوشمندان و آگاهان می دانستند كه این نام و این جهتگیري و شعار براي سال 90 یك امر لازم است، اما بعد تلاشهاي دشمنان در این سال هم همین را اثبات كرد و نشان داد. دشمنان ما از اوائل سال، حركت خصمانه‏ي خودشان را در عرصه‏ي اقتصادي نسبت به ملت ایران آغاز كردند؛ اما ملت ایران، مسئولین، آحاد مردم، دستگاه‏هاي مختلف، با تدبیرهاي هوشمندانه‏اي توانستند با این تحریمها مقابله كنند و مواجهه‏ي آنها تا حدود زیادي توانست اثر این تحریمها را خنثي كند و حربه‏ي دشمن را كُند كند.

 سال 90، سال فعالیتهاي بزرگ علمي بود؛ كه من ان‏شاءاللَّه در فرصت سخنراني، برخي از پیشرفتهاي علمي و اقتصادي و تلاشهاي گوناگون را براي ملت عزیزمان شرح خواهم داد. سال 90 سالي بود پر چالش، و سالي بود پر نشاط، و سالي بود كه ملت ایران به فضل الهي توانست بر چالشهاي موجود غلبه كند.

ما امسال سال دیگري را در پیش داریم كه به امید خدا و با توكل بر پروردگار، باز ملت ایران با فعالیت خود، با تلاش خود، با هوشمندي خود در این سال خواهد توانست پیشرفتهاي زیادي را براي خود به ارمغان بیاورد. به تشخیص من، بر طبق گزارشها و مشاوره‏ي با افراد مطلع و آگاه، به این نتیجه میرسیم كه عرصه‏ي چالش مهم در همین سال جاري - كه این سال، امروز و از این ساعت شروع میشود - عرصه‏ي اقتصادي است. جهاد اقتصادي چیزي نیست كه تمام‏شدني باشد. مجاهدت اقتصادي، حضور جهادگونه در عرصه‏هاي اقتصادي، براي ملت ایران یك ضرورت است.

من امسال تقسیم میكنم مسائل مربوط به جهاد اقتصادي را. یك بخش مهم از مسائل اقتصادي برمیگردد به مسئله‏ي تولید داخلي. اگر به توفیق الهي و با اراده و عزم راسخِ ملت و با تلاش مسئولان، ما بتوانیم مسئله‏ي تولید داخلي را، آنچنان كه شایسته‏ي آن است، رونق ببخشیم و پیش ببریم، بدون تردید بخش عمده‏اي از تلاشهاي دشمن ناكام خواهد ماند. پس بخش مهمي از جهاد اقتصادي، مسئله‏ي تولید ملي است.

اگر ملت ایران با همت خود، با عزم خود، با آگاهي و هوشمندي خود، با همراهي و كمك مسئولان، با برنامه‏ریزيِ درست بتواند مشكل تولید داخلي را حل كند و در این میدان پیش برود، بدون تردید بر چالشهائي كه دشمن آن را فراهم كرده است، غلبه‏ي كامل و جدي پیدا خواهد كرد. بنابراین مسئله‏ي تولید ملي، مسئله‏ي مهمي است.

اگر ما توانستیم تولید داخلي را رونق ببخشیم، مسئله‏ي تورم حل خواهد شد؛ مسئله‏ي اشتغال حل خواهد شد؛ اقتصاد داخلي به معناي حقیقي كلمه استحكام پیدا خواهد كرد. اینجاست كه دشمن با مشاهده‏ي این وضعیت، مأیوس و ناامید خواهد شد. وقتي دشمن مأیوس شد، تلاش دشمن، توطئه‏ي دشمن، كید دشمن هم تمام خواهد شد.

بنابراین همه‏ي مسئولین كشور، همه‏ي دست‏اندركاران عرصه‏ي اقتصادي و همه‏ي مردم عزیزمان را دعوت میكنم به این كه امسال را سال رونق تولید داخلي قرار بدهند. بنابراین شعار امسال، «تولید ملي، حمایت از كار و سرمایه‏ي ایراني» است. ما باید بتوانیم از كارِ كارگر ایراني حمایت كنیم؛ از سرمایه‏ي سرمایه‏دار ایراني حمایت كنیم؛ و این فقط با تقویت تولید ملي امكان‏پذیر خواهد شد. سهم دولت در این كار، پشتیباني از تولیدات داخليِ صنعتي و كشاورزي است. سهم سرمایه‏داران و كارگران، تقویت چرخه‏ي تولید و اتقان در كار تولید است. و سهم مردم - كه به نظر من از همه‏ي اینها مهمتر است - مصرف تولیدات داخلي است.

ما باید عادت كنیم، براي خودمان فرهنگ كنیم، براي خودمان یك فریضه بدانیم كه هر كالائي كه مشابه داخلي آن وجود دارد و تولید داخلي متوجه به آن است، آن كالا را از تولید داخلي مصرف كنیم و از مصرف تولیدات خارجي بجد پرهیز كنیم؛ در همه‏ي زمینه‏ها: زمینه‏هاي مصارف روزمرّه و زمینه‏هاي عمده‏تر و مهمتر. بنابراین ما امیدوار هستیم كه با این گرایش، با این جهتگیري و رویكرد، ملت ایران در سال 91 هم بتواند بر توطئه‏ي دشمنان، بر كید و مكر بدخواهان در زمینه‏ي اقتصادي فائق بیاید.

از خداوند متعال درخواست میكنیم كه ملت ایران را در این صحنه و در همه‏ي صحنه‏ها موفق و مؤید بدارد. روح امام بزرگوار را شاد و از ما راضي كند. ارواح طیبه‏ي شهیدان عزیز ما را با اولیائشان محشور فرماید.

[ سه شنبه هشتم فروردین 1391 ] [ 11:19 ] [ يدالهي ] [ ]
هوفاعل بالعشق

شنیده ای که می گویند بنیادعالم برعشق است وکل عالم هستی برمداریک عشق قرارگرفته ،اول عاشق عالم واول معشوق عالم خداست وتمام هستی محصول یک ماجرای عشقی است ،ماجرای عشق به خدا به حب ظهور ازقول خداست :من گنج پنهان بودم دوست داشتم شناخته شوم ،خلق راآفریدم تامرابشناسند ،لطافت گل وسبزه شیدا،شیدایی پروانه ،مهربانی آب وآفتاب ،محبت دوست ،زیبایی شعر،عطوفت مادر ،آرامش اشک ،عدل وانصاف ووجدان بیدار،تحول طبیعت ،همه وهمه جلوه هایی ازانوارخدادرآیینه هستی است که ستون این همه زیبایی ستایش خداست .راستی ما کجای این آیینه هستی قرارداریم ،سمت وسوی ما کجاست ؟شفافیم یا غبار گرفته میبینیم یامابزرگ شده ایم ؟

یاهنوز کوچکیم آخرتا نگاه می کنی وقت رفتن است با کینه ها چگونه ایم ؟به احساس گلها فکر می کنیم ،به کوچه باغ دوستی سرمی زنیم ،به قطره های باران نگاه می کنیم ،احساس گلها را چطور؟به هنگامه تحویل وتحول به یاددعا هستیم ؟که 

 (( حول حالنا الی احسن الحال))

سال نوبرهمه عزیزان مبارک

[ سه شنبه هشتم فروردین 1391 ] [ 11:0 ] [ يدالهي ] [ ]
جشنواره طراحي لباس، راهي براي رسيدن به زينت باطني

جشنواره طراحي لباس، راهي براي رسيدن به زينت باطني

متن پیام دکتر رضایی به سومین جشنواره طراحی لباس دانشگاه فنی و حرفه ای بدین شرح است:بسمه تعالیاز آنجا که در عصر حاضر شاهد تلاش های دشمنان نظام اسلام در عرصه های دین زدایی و علم زدایی از دانشگاه و ترویج فرهنگ هرزه پویی از طریق القای فرهنگ بیگانه، مدگرایی و هنجارهای نامأنوس و ناهنجار اخلاقی هستیم و استکبار جهانی می کوشد علاوه بر تحریف افکار انسان ها حتی انتخاب نوع پوشش آنها را نیز تحت تأثیر قرار دهد، پرداختن به امر پوشش و ساماندهی مقوله طراحی پارچه و لباس اسلامی یک ضرورت اجتناب ناپذیر جامعه اسلامی محسوب می شود. با نگاهی گذرا به آموزه های دینی در این خصوص و لزوم پوشش ساده و آراسته و تعمق در نظرات بسیاری از محققان، صاحبنظران و اندیشمندان این حیطه ی مهم فرهنگی در می یابم که طراحی پارچه و لباس و کنکاش لایه های مختلف آن به عنوان یک منطق دیداری در جهان شناخته شده است و می توان گفت موضوع لباس در نمایان نمودن دین، رفتارهای اجتماعی و فرهنگ هر جامعه نقش ویژه ای ایفا می نماید. از این رهگذر استادان و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای توانسته اند با ارایه طریق نوین متناسب با فرهنگ و عرف جامعه، به بخشی از رسالت خود در القای الگوهای مناسب اسلامی و ابتکارات خلاقانه، عمل نمایند. امید که به یاری حق تعالی بتوانیم با برگزاری جشنواره، علاوه بر زینت ظاهری، راه را برای زینت باطنی انسان ها نیز هموار نماییم. لازم می دانم از تمامی دانشجویان و دست اندرکاران این جشنواره در دانشکده ها و آموزشکده های تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای تقدیر نمایم. امیدوارم این دانشگاه بتواند با عنایات ویژه حضرت ولیعصر (عج) و با در نظر گرفتن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گامهای بلند و مؤثری در جهت ارتقای فرهنگ و ارزش های مقدس اسلامی بردارد.سهراب رضایی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای


 

[ سه شنبه هشتم فروردین 1391 ] [ 10:36 ] [ يدالهي ] [ ]
عيدانه ي وزير علوم به خانواده ي بزرگ دانشگاه فني و حرفه اي

  خلاصه خبر :  

 

 

  

جناب آقای دکتر سهراب رضایی

سرپرست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای

با اهدای سلام

احتراماً، به ایتناد ماده 3 آیین نامه تشکیل و نحوه فعالیت شورای گسترش آموزش عالی مصوب 18/2/89 و با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان عضو شورای گسترش آموزش عالی برای مدت 3 سال منصوب می شوید .

امید است با استعانت از خداوند متعال و حضور بر اساس هم اندیشی و همکاری در انجام مسئولیت خطیر آن شورا به ویژه اجرای سیاست های ابلاغی و رعایت موازین اصولی آموزش عالی موفق باشید ./م

با آرزوی توفیقات

کامران دانشجو    منبع خبر :  دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

[ سه شنبه هشتم فروردین 1391 ] [ 9:59 ] [ يدالهي ] [ ]
فراخوان مسابقه عکاسی

فراخوان مسابقه عکاسی

با موضوع (نوروز ،طبیعت ،هفت سین )

دانشکده فنی دختران خرم آباد برگزار می کند : 

ازکلیه علاقه مندان (دانشجویان ،اساتید ،کارکنان رسمی وقراردادی و... )عزیز جهت شرکت درمسابقه عکاسی  دعوت بعمل می آید.

 

بخشهای مسابقه عبارتند از:

1-عکاسی با دوربین عکاسی

2-عکاسی با دوربین تلفن همراه

 

گاه شمارمسابقه :

آخرین مهلت دریافت آثار :شنبه شانزدهم اردیبهشت 1391

انتخاب وداوری آثار :دوشنبه هجدهم اردیبهشت 1391

زمان برگزاری نمایشگاه آثار :شنبه بیست وسوم اردیبهشت 1391(میلاد حضرت فاطمه وروززن )

آثاربرتر واعطای جوایز:همزمان با جلسه افتتاحیه نمایشگاه وجشن میلادحضرت فاطمه الزهراء (س)

 

 

 

شرایط ومقررات شرکت درمسابقه

 

1-هرمتقاضی می تواند درکل حداکثر با 6عکس درمنسابقه شرکت نماید .

2-شرکت دراین مسابقه برای تمامی دانشجویان ،اساتید وهمکاران آزادمی باشد

3-عکس های ارائه شده برای شرکت درمسابقه درفاصله بین اسفندماه 90تا شانزدهم اردیبهشت 1391گرفته شده باشد .

4-سایز چاپ عکس ها برای ارائه درمسابقه 25*20وبه عهده متقاضی می باشد (آثار ارائه شده غیرازسایز معرفی شده ازشرکت درمسابقه محروم می گردد.

5-کیفیت عکس های ارائه شده درهردوبخش (عکاسی با تلفن همراه ،عکاسی با دوربین )می بایست درحد مطلوب جهت ارائه ونمایش گاه باشند .همچنین عکس ها مستند وبدون دستکار واصلاح باشند .

6-متقاضی می بایست حتما همراه با آثار خود سی دی فایل اصلی عکس ها را همراه بایک برگه کاغذ حاوی : مشخصات متقاضی ،رشته وترم تحصیلی ،نام ومشخصات دوربین عکاسی یا رزولیشن دوربین تلفن همراه ،تاریخ ومحل عکسبرداری هرعکس بصورت جداگانه ،همچنین ذکر اینکه شرکت درکدام بخش مسابقه می باشد را تحویل مسئول دبیرخانه(خانم یدالهی )نماید.

7-آثاربرگزیده پس ازخاتمه نمایشگاه درآرشیو دانشکده نگهداری می شوند وبازگردانده نمی شوند .

جوایز آثاربرگزیده

ازمیان آثارانتخاب شده برای شرکت درمسابقه به سه نفر جوائزی ارزنده  اهدامی گردد.

 

[ سه شنبه یکم فروردین 1391 ] [ 11:23 ] [ يدالهي ] [ ]